<oembed><version>1.0</version><provider_name>Dongguan Fenglang Technology Co., Ltd.</provider_name><provider_url>https://fengnc.com/en</provider_url><author_name>fenglangnc@gmail.com</author_name><author_url>https://fengnc.com/en/author/fengnc/</author_url><title>NCFD-400B-1600B medium and thin plate three-in-one feeder</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="JjRujgFebd"&gt;&lt;a href="https://fengnc.com/en/product/ncfd-400b-1600b/"&gt;NCFD-400B-1600B medium and thin plate three-in-one feeder&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fengnc.com/en/product/ncfd-400b-1600b/embed/#?secret=JjRujgFebd" width="600" height="338" title="&#x201C;NCFD-400B-1600B &#x4E2D;&#x8584;&#x677F;&#x4E09;&#x5408;&#x4E00;&#x9001;&#x6599;&#x673A;&#x201D; &#x2014; &#x4E1C;&#x839E;&#x5E02;&#x4E30;&#x6717;&#x79D1;&#x6280;&#x6709;&#x9650;&#x516C;&#x53F8;" data-secret="JjRujgFebd" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;</html><thumbnail_url>https://fengnc.com/wp-content/uploads/2024/05/&#x4E09;&#x5408;&#x4E00;&#x7167;&#x7247;&#xFF08;&#x84DD;&#x8272;&#x767D;&#x8272;&#xFF09;_&#x526F;&#x672C;-600x338.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>338</thumbnail_height></oembed>